AUTO-SERWIS - Piaseczno, Warszawa
 

Oferta serwisowa dla Firm

Nasza firma działa na rynku usług motoryzacyjnych od roku 1996. Świadczymy szeroki zakres usług serwisowych obejmujących między innymi:

Jesteśmy partnerem Pirelli, Goodyear oraz Castrol a dodatkowo na stałe współpracujemy z wieloma dostawcami części zamiennch oraz materiałów eksploatacjnych renomowanych firm. Współpracujemy także z wieloma autoryzowanymi serwisami samochodowymi (Opel, VW, Audi, BMW, i inne).

Nasz warsztat wyposażony jest w 7 stanowisk serwisowych. Położony jest w dogodnej lokalizacji na trasie Warszawa-Piaseczno (200m od ul. Puławskiej). Dodatkowo dla wygody naszych klientów flotowych odbieramy i dostarczamy auta po wykonanej usłudze. Posiadamy autolawetę do transportu aut uszkodzonych.

Mamy własny magazyn wybranych części zamiennych w tym opon samochodowych oraz szeroką gamę olei samochodowych (Castrol, Mobil, Elf, Motul, Total). Dysponujemy powierzchnią magazynową do przechowywania opon i kół samochodowych (do 500 kompletów). Dysponujemy autami zastępczymi dostawczymi do 3,5t.

Zapraszamy do współpracy!

 

02-881 Warszawa (Jeziorki), ul. Cymbalistów 11; tel. +48 604 421 316; CZYNNE PN.-PT. 9.00-17.00

 

Polityka cookies