AUTO-SERWIS - Piaseczno, Warszawa
 

Zakres usług

Nasz warsztat samochodowy, jest wyposażony w profesjonalne narzędzia diagnostyczne, oraz fachową załogę specjalistów. Posiadamy siedem stanowisk serwisowych.

Świadczymy pełen zakres usług i napraw związanych z obsługą samochodów osobowych oraz dostawczych w tym także naprawy powypadkowe.

Okresowe przeglądy i wymiana:

Serwis, sprzedaż i wymiana opon:

Prowadzimy całoroczny, kompleksowy serwis ogumienia w pojazdach osobowych i dostawczych. Jesteśmy partnerem Pirelli, Goodyear. W sprzedaży posiadamy bogaty asortyment opon po konkurencyjnych cenach. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt który pozwala nam na szybkie i sprawne działanie. Dysponujemy powierzchnią magazynową do przechowywania opon i kół samochodowych.

Serwis klimatyzacji:

Oferujemy Państwu pełną obsługę z zakresu diagnostyki i naprawy klimatyzacji samochodowych. Uzupełniamy, a w razie potrzeby usprawniamy, układ który z jakiejś przyczyny przestał działać. Zajmujemy się nie tylko obsługa i naprawą ale również regeneracją podzespołów klimatyzacji, m.in. sprężarek. Bardzo często problemem jest nieszczelność układu, wtedy nasz personel lokalizuje źródło ulatniania się gazu przy użyciu specjalnej aparatury przeznaczonej do wykrycia wszelkich nieszczelności.

Mechanika:

Blacharstwo i lakiernictwo:

Wynajem samochodów dostawczych, osobowych, lawet i autolawet:

Likwidacja szkód komunikacyjnych:

 

02-881 Warszawa (Jeziorki), ul. Cymbalistów 11; tel. +48 604 421 316; CZYNNE PN.-PT. 9.00-17.00

 

Polityka cookies